13 stycznia odbył się VIII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Atrium 2009", w którym brał udział nasz chór szkolny prowadzony przez pana Zenona Chmielewskiego. Podczas festiwalu występowało 12 zespołów oraz 35 solistów. Chór z naszej szkoły otrzymał I nagrodę. W skład zespołu wchodzą: Ola Baran, Wioleta Szczerbik, Kamila Wiench (Vc), Klaudia Najdecka, Pamela Pokładowska, Kasia Sobczak, Honorata Wiszniewska, Ola Stroceń (VIa), Joanna Jagiełło, Jagoda Krzywda, Ola Pacaniuk (VIc), Gosia Haniecka, Dominika Szostek (VIb), Karolina Kańczuga, Karolina Końka, Daria Paluch, Joanna Rucińska, Pamela Śliwińska, Zuzanna Walkiewicz (Va), Ola Chrzanowska, Ola Najda, Martyna Kalinowska, Ada Stańczyk, Angelika Zeler (IVa), Rafał Dąbrowa. Najlepszą solistką spośród naszych uczennic okazała się Joanna Rucińska, która otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.