Walentynki i po Walentynkach

w naszej szkole roznoszone były listy

z POCZTY WALENTYNKOWEJ

Podobny obraz

Poczta Walentynowa to doskonała okazja, aby wyznać swojej sympatii, że bardzo ją lubimy. Co ważne, można zrobić to anonimowo (tylko najodważniejsi się podpisują).

Samorząd Uczniowski przygotował skrzynki na listy, do których uczniowie od 6 do 9 lutego wrzucali listy - walentynki, którymi chcieli obdarować swoje sympatie.

14 lutego specjalni posłannicy roznosili Walentynki po klasach.

W poczcie walentynkowej znalazły się przesyłki dla sympatycznych kolegów
i koleżanek, nauczycieli i zakochanych. Obdarowani bardzo cieszyli się, że Walentynkowy posłaniec przyszedł właśnie do nich.

W klasie V c oprócz kolorowych i sympatycznych kartek walentynkowych uczniowie obdarowali się smakowitymi muffikami z wróżbą.

Samorząd Uczniowski.

Podobny obraz

Walentynki i po Walentynkach

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)