WARCABIŚCI Z SP 4 UŚMIECHNIĘCI

- OPIEKUNKA MEGA-ZADOWOLONA

20 Października w Ciechowie odbyły się rozgrywki strefowe w warcabach stupolowych, w których brali udział uczniowie z „Kółka warcabowego" naszej szkoły. Poziom zawodników był wysoki.  Po sprawdzeniu obecności oraz skojarzeniu par na pierwszą rundę rozpoczęły się zawody. Panowała fajna atmosfera. Zawodnicy oprócz „starych" znajomych poznali nowe koleżanki i nowych kolegów.  Walka warcabistów była zacięta do końca. Decydowały małe punkty. Nasze najmłodsze zawodniczki nie miały łatwo w swej kategorii wiekowej. Ta sama ilość punktów, dopiero różnica w wartościowaniu wyłoniła zwycięzców w grupie wiekowej.

WYNIKI NASZYCH ZAWODNIKÓW

Kategoria „Orlik"

Dziewczęta

II miejsce    Aleksandra Kołodziejczyk                                                       IV miejsce  - Aleksandra Pawlik

II miejsce – Michał Jankowski

Kategoria „Młodzik"

III miejsce – Julia Grzech

III miejsce – Michał Gurgul

VII miejsce – Przemysław Karnacz

Kategoria „Junior młodszy"

Dziewczęta

II miejsce – Julia Kałwak (nasza absolwentka)

III miejsce- Julia Wiśniewska

IV miejsce- Anna Tersa

Za miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali medale, pamiątkowe  dyplomy. Czterech  najlepszych zawodników /czek  w swoich kategoriach uzyskało prawo  startu  w Finale Dolnośląskim w Warcabach Stupolowych, który odbędzie się  27.10.2018 r.

GRATULUJĘ WSZYSTKIM MOIM ZAWODNIKOM!  JESTEM Z WAS MEGA-ZADOWOLONA

Opiekun Kółka warcabowego