SPOTKANIE W BIBLIOTECE

„BAJKOWE ZAJĘCIA" W KLASIE I A

#cojaczytam"

W dniu 30 października 2018 r. zaprosiłyśmy do czytelni uczniów z klasy I a  z wychowawczynią p. A. Barszczyk. W ramach promocji czytelnictwa i udziale w konkursie #cojaczytam"! Czytałyśmy pierwszakom opowiadanie pt. „Trzy świnki". Przygotowałyśmy na spotkaniach Koła Przyjaciół Biblioteki kolorowe zakładki z napisem „#cojaczytam, bajkowe puzzle, zagadki, kolorowanki i prezentację „Czy warto czytać?" z ilustracjami znanych postaci bajkowych. Nasi młodsi koledzy i koleżanki pięknie odpowiadali na zadawane pytania, wzorowo układali bajkowe puzzle, odgadywali z jakiej bajki jest wylosowany z czarodziejskiego worka  rekwizyt. Na zakończenie zajęć rozdałyśmy maluchom kolorowanki z postaciami z bajek.  Za prawidłowe odpowiedzi pierwszaki otrzymały  zakładki do książek, a po zajęciach wypożyczali książki.

Zapraszamy na naszą stronę na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/

Zespół uczniów z kl. VI c i opiekun Elżbieta Rusiecka

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII  E.R