WyglÄ…da dobrze

"Wszystko może się zdarzyć"

TradycjÄ… jest, że od 2000 r. biblioteki Legnicy i powiatu legnickiego organizujÄ… cyklicznÄ… imprezÄ™ Å›wiÄ™ta ksiÄ…zki pt. "Bliżej Książki". W tegorocznych dziaÅ‚aniach zaplanowano m.in. zapoznanie siÄ™ z twórczoÅ›ciÄ… Anny Onichimowskiej poprzez przeprowadzenie konkursu dla dzieci "Wszystko może siÄ™ zdarzyć" i spotkania z autorkÄ…. Pierwszy etap chojnowskich eliminacji konkursowch czyli konkurs miejski odbyÅ‚ siÄ™ 3 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. NaszÄ… szkoÅ‚Ä™ reprezentowali: Julia Zawadzka IIa, Natalia MaÅ‚ecka IIIa, Weronika Bielecka IIIa, Izabela Wielgucka IIIb, MichaÅ‚ KobylaÅ„ski IIIc, Weronika Å»ybura IIIc. Tylko trzy pierwsze  miejsca kwalifikowaÅ‚y uczniów do nastÄ™pnego etapu - powiatowego. uczennice naszej szkoÅ‚y zajęły najlepsze lokaty:

I miejsce - Natalia Małecka, kl. IIIa
II miejsce - Julia Zawadzka, kl.IIa
III miejsce - Weronika Bielecka, kl. IIIa

Dziewczynki  zostaÅ‚y przygotowane przez ElżbietÄ™ RusieckÄ….

(szerokość: 730 / wysokość: 547)                                                                               Uczestnicy konkursu "Wszystko może siÄ™ zdarzyć"

Od prawej strony: Weronika Bielecka kl. IIIa - 3 miejsce, w Å›rodku Natalia MaÅ‚ecka 1 miejsce i Julia Zawadzka kl. IIa - 2 miejsce