Profilaktyka z TEATREM „INSPIRACJA"

W DNIU 18 LISTOPADA 2011 r w naszej szkole gościł teatr z Krakowa. W pięknym widowisku „Poskromienie nieznośnego smoka" udział wzięły wszystkie klasy I-III.

Atutem widowiska były atrakcyjne kostiumy oraz wesołe i skoczne piosenki. Bajkowa konwencja przedstawienia poruszała ważkie dla dzieci treści. Aktorzy uczulali na zjawisko agresji i przemocy. Uczyli przestrzegania norm i reguł współżycia w społeczeństwie.

W dzisiejszych czasach, pełnych napięć- bajkowa forma widowiska w przystępny sposób uczyła empatii, komunikowania się oraz tego jak radzić sobie ze swoimi uczuciami.

Peda(szerokość: 750 / wysokość: 562)

więcej zdjęc w galerii