"SPOTKANIE Z CZWÓRKĄ"
                                  DNI OTWARTE DLA RODZICÓW I DZIECI

W dniu 28.02.2019 r. o godz. 17.00. Szkołę Podstawową nr 4 im. J. Korczaka w Chojnowie odwiedzili przyszli uczniowie klas I wraz z rodzicami. Powitała ich p. Beata Miler-Kornicka – dyrektor szkoły – która opowiedziała o możliwościach jakie stwarza „Czwórka" dla rozwoju każdego dziecka.  Szkoła cieszy się zaufaniem dzieci i rodziców, jest doceniania w środowisku, ponieważ dba nie tylko o jak najlepsze przygotowanie uczniów do dalszej edukacji, ale stawia także na rozwój osobowości i uzdolnień. Ma do tego jak najlepsze warunki – bazę, nowoczesny sprzęt, bogata oferta zajęć pozalekcyjnych. Opowiadając o współpracy dyrekcji, nauczycieli z rodzicami przewodniczący Rady Rodziców – p. Tomasz Mazurkiewicz podkreślił, że szkoła jest otwarta na zmiany, na ciekawe propozycje, a Rada Rodziców zawsze może liczyć na wsparcie ze strony dyrekcji.

Spotkanie uatrakcyjniły występy zespołu tanecznego „Brooklyn", chóru szkolnego „Allegro", świetliczaków oraz przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów kl. IIIb. Ponad to nasi goście mogli obejrzeć szkołę oraz wziąć udział w zajęciach przy tablicy interaktywnej,  a także przyjrzeć się doświadczeniom chemicznym wykonywanym przez uczniów kl. VII.

Chojnowska „Czwórka" bardzo spodobała się i dzieciom, i ich rodzicom o czym świadczyły uśmiechy na twarzach naszych gości, a także fakt, że przyszli uczniowie klas I niechętnie opuszczali budynek szkoły.

Rekrutacja uczniów do klas I trwa do 22.03.2019 r. Zapraszamy!

Więcej zdjęć w galerii             wst. E.R