CHÓR „ALLEGRO" UŚWIETNIŁ UROCZYSTE OTWARCIE PO REMONCIE  DWORCA PKP W CHOJNOWIE

W dniu 5 kwietnia 2019 r. nasze miasto, gościło: wojewodę dolnośląskiego P. Hreniaka, członka zarządu PKP S.A. K. Golubiewskiego, poseł E. Szymańską, senator D. Czudowską, starostę A. Babuśkę,  zastępcę wójta G. Styrkowca oraz władze samorządowe i burmistrza Jana Serkiesa. Chór „Allegro" ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka prowadzony przez p. Zenona Chmielewskiego uświetnił uroczystość otwarcia dworca PKP. Nasi uczniowie zaśpiewali pięknie znane utwory.

Na zakończenie uroczystości burmistrz, wojewoda, pani senator i pani poseł zostali uwiecznieni na zdjęciu razem z naszymi chórzystami.

Nasz dworzec jest piękny!

E.R

Więcej zdjęć w galerii      E.R