"Daj złociaka na zwierzaka"

"Daj złociaka na zwierzaka" to akcja znana wszystkim uczniom naszej szkoły. Jest corocznie organizowana od roku 2000. Rozpoczyna się zawsze w Światowy Dzień Zwierząt, czyli 4 października i trwa około tygodnia lub dłużej. Zbieramy pieniądze na leczenie i szczepienie bezdomnych zwierząt.  W tym roku akcję rozpoczęła klasa 7b w budynku przy ul. Konarskiego. W Kanapowie można kupić ciasto lub galaretki. Na I piętrze proponujemy kupno książek za złotówkę.
Zachęcamy do kupowania książek dla całej rodziny!
       Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane Fundacji "Stacyjka Maltusia", która opiekuje się bezdomnymi zwierzętami, zapewnia im opiekę weterynaryjną oraz szuka domów adopcyjnych.
Nie bądźmy obojętni!

B.Słotwińska