Konkurs recytatorski ,,Maluchy lubią wiersze’’

Poezja słowo trudne, lecz nie jest wcale nudne….Dnia 9 marca br. odbył się konkurs- etap szkolny pt. ,,Maluchy lubią wiersze” . Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3.  Oceny dokonywało jury w składzie:  p. wicedyrektor Anna Denisiak, p. Klaudia Dominiak i p. Aneta Czapska. Komisja brała pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu, znajomość tekstu, kulturę słowa, ogólny wyraz artystyczny oraz niestosowanie gestykulacji. I tak przedstawiają się tegoroczne wyniki:

I miejsce- Nina Milanicz z klasy Ib

I miejsce- Alicja Metanowska z klasy Ia

III miejsce- Alicja Rząsa z klasy Ic

I miejsce- Zuzanna Ruszkowska z klasy IIb

II miejsce- Zofia Janiszewska z klasy IIc

III miejsce- Zoi Pliatsika klasa IId i Faustyna Rybczyńska z klasy IIa

I miejsce- Nel Płusa z klasy IIIb

II miejsce- Milena Tajchman z klasy IIIa

III miejsce- Laura Stegient z klasy IIIc

Osoby, które zajęły I miejsca w poszczególnych kategoriach będą reprezentować SP 4 w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "Maluchy lubią wiersze” dnia 25 kwietnia w Legnicy.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

Malwina Stal i Katarzyna Humecka

Uczniowie podczas konkursu recytatorskiego

Uczniowie podczas rozdania dyplomów

Uczniowie nagrodzeni w konkursie recytatorskim