Na deskach Teatru Modrzejewskiej w Legnicy –

zakończenie zajęć Kółka Polonistycznego - unijny projekt dla kl. 8

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy... i tak uczniowie klas ósmych zakończyli swoje spotkania w ramach PROJEKTU" POWRÓT UCZNIÓW DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY MIEJSKIEJ CHOJNÓW PO KSZTAŁCENIU ZDALNYM,,.

Tym razem zajęcia odbyły się w Teatrze im. Modrzejewskiej w Legnicy.  Uczniowie mieli możliwość przyjrzeć się pracy nie tylko aktorów, ale również wszystkich osób zaangażowanych w powstawanie sztuki teatralnej. Zajrzeli w zakamarki teatru, które na co dzień nie są dostępne dla widza. Mogli znaleźć się na scenie, przyjrzeć się budowaniu dekoracji czy dotknąć nietypowych kostiumów teatralnych i dowiedzieć, jak zostały uszyte. Jednym słowem - wrażeń mnóstwo, które na pewno na długo pozostaną w pamięci.

Uczniowie stojący przed teatrem

Uczniowie w teatrze