Zapraszamy dzieci klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Liść na kartce”.

Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowanej jesienią.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.
  2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3.
  3. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I i klasy II - III
  4. Technika wykonania pracy: wystarczy wyobraźnia, kreatywność, odrobina kolorowych liści, klej (np. magic), sztywna kartka (blok techniczny) i nożyczki. Liście (możemy ciąć na różne elementy), na kartce obrysowujemy ołówkiem kontury elementu jaki będziemy obklejać liśćmi. Przykład poniżej.
  5. Wymiar kartki:  A4, (prace o innych wymiarach nie będą brane pod uwagę)
  6. W konkursie uczestniczą osoby indywidualne.
  7. Prace konkursowe przynosimy do biblioteki szkolnej do 27.10.2023 r.. Prace przyniesione po terminie nie będą brane pod uwagę.
  8. Do każdej pracy powinna być załączona informacja zawierająca następujące dane: imię i nazwisko, klasa.
  9. Rozwiązanie konkursu nastąpi 03.11.2023 r.
LIŚĆ NA KARTCE