Logo konkursu - ZdolnyŚlązak

Wojewódzki konkurs zDolny Ślązak- wyniki etapu szkolnego.

W październiku bieżącego roku szkolnego najzdolniejsi uczniowie starszych klas wzięli udział w konkursie zDolny Ślązak na etapie szkolnym pod patronatem Kuratora oświaty we Wrocławiu.

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się rekordowa liczba Korczakowców z przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych.

Największy sukces odniosła Anna Bogacz-Bielińska. Uczennica klasy 8b w powiecie będzie reprezentowała naszą szkołę z następujących przedmiotów: j. polski, matematyka, biologia, geografia, chemia i fizyka.

Ponadto w konkursie, który odbędzie się w Legnicy wezmą udział uczniowie klas 7-8 z poszczególnych przedmiotów:

Hanna Barszczyk: j. polski, j. angielski, biologia, chemia

Michał Jankowski: matematyka, geografia, biologia, chemia

Agata Giersok: j. polski, j. angielski

Zofia Augustynowicz: biologia

Martyna Bandziak: j. angielski

Alicja Giedroyć: j. angielski

Błażej Klimkowski: j. angielski

Maja Mazurkiewicz: j. angielski

Anna Roztoczyńska: matematyka

Maciej Rybarczyk: biologia

Hanna Seweryniak: j. polski

Mateusz Zwoliński: historia

Uczniów do konkursu przygotowują p. A. Czapska, p. K. Dominiak, p. S. Kaszowska, p. I. Nowicka, p. T. Mytkowski, p. V.  Gachowska,

p. M. Rudzka-Kupczyńska,p. I. Majerowska, p. B. Mormul, p. I. Giersok, p. M. Potaczała oraz p. M. Cieśla.

Gratulujemy uczniom i opiekunom!      Życzymy połamania piór w Legnicy!!