Miło nam poinformować, że nasza uczennica Martyna Bandziak z klasy 7b otrzymała stypendium XXIII edycji Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Edukacji Międzynarodowej z Wrocławia, która zbiera wnioski uczniów o ponadprzeciętnych osiągnięciach naukowych, artystycznych, sportowych oraz w dziedzinie działalności społecznej. Stypendia dla zdolnej młodzieży finansowane są ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.  Uprawnionymi do składania wniosków są uczniowie szkół podstawowych (od klasy 5) oraz ponadpodstawowych. Laureaci swoje stypendia będą mogli przeznaczyć na wydatki związane z nauką i rozwojem uzdolnień. Na 500 złożonych wniosków, 56 zostało zauważonych i tylu uczniów, wśród nich Martyna, otrzymało stypendia. Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

Akt przyznania stypendium