WEWNĄTRZSZKOLNE DOSKONALENIE NAUCZYCIELI

SP4 jest szkołą nowoczesną, uczącą swoich podopiecznych radzenia sobie we współczesnym świecie i dbającą o to, by dzieci nauczyły się funkcjonować także w przyszłości. Nasza szkoła uczy czytać, pisać, myśleć i działać. Uczniowie zdobywają rzetelną wiedzę i ważne umiejętności, mają poczucie własnej wartości i dzięki temu rozwijają się wszechstronnie zgodnie ze swoimi możliwościami. Nauczyciele pracują nad tym, aby coraz lepiej uczyć, korzystając z nowych rozwiązań metodycznych i wykorzystując nowe technologie. Konsekwentnie zmierzają do wytyczonych celów, systematycznie wymieniają się swoimi doświadczeniami w czasie lekcji koleżeńskich oraz uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Ma to ogromny wpływ na wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli, a przez to na wyniki w nauce dzieci oraz ich zadowolenie z prowadzonych zajęć.

Wkrótce w tym miejscu będzie można znaleźć scenariusze lekcji otwartych oraz innych ciekawych zajęć prowadzonych przez naszych nauczycieli.

Justyna Dziubak-Sobiechowska - scenariusze zajęć matematycznych, kl. IV i V

prezentacja multimedilna - Procenty  (489.00 kb)

Violetta Gachowska - scenariusze lekcji matematyki w kl. IV, V i VI

Renata Safin - konspekt zajęć zintegrowanych (kl.II)

Maria Lepka, Marzena Rudzka-Kupczyńska- Konkurs matematyczny dla klas III

Alina Bijak - Scenariusz zajęć zintegrowanych

Aneta Czapska- scenariusz zajęć z j.angielskiego dla kl.II (342.50 kb)

Bernarda Mormul - Scenariusz apelu z okazji Święta Patrona Szkoły oraz przedstawienia na podstawie powieści Józki, Jaśki, Franki J.Korczaka (50.50 kb)

Bernarda Mormul - lekcja przyrody

29.05.2017 r. o godz. 17.00 SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW KLAS III W SPRAWIE REKRUTACJI DO KLASY SPORTOWEJ

UWAGA! OD 1 KWIETNIA 2016 r. ZMIANA NUMERU KONTA: 91 1020 3017 0000 2302 0381 0892 Za maj 201780 zł.