REKRUTACJA DO KLASY IV O PROFILU OGÓLNYM SPORTOWYM

Zarządzenie Nr 8/2019 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka w Chojnowie z dnia 22 maja 2019 r.

2019-05-31 08:00

LUBIN - TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW "KRECIK CUP"

Z udziałem 4 drużyn dziewcząt i 4 drużyn chłopców w hali widowiskowo-sportowej RCS w Lubinie rozegrano Turniej Piłki Ręcznej "Krecik Cup". Naszą szkołę reprezentowała KLASA SPORTOWA 4B. Ostatecznie w kategorii dziewcząt nasze reprezentantki zajęły 2 miejsce ulegając w decydującym meczu SP 9 Legnica (3:4). O wyniku zadecydował rzut karny podyktowany 30sek. przed końcem meczu.Dziewczynki wcześniej pokonały MKS Zagłębie Lubin 10:3 i SP 14 Lubin 8:2. Natomiast w kategorii chłopców nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce pokonując MKS Zagłębie 11:3 i ulegając SP 14 Lubin 7:11 i SP 9 Legnica 4:7. W kategorii chłopców również wygrała SP 9 Legnica.

2019-05-30 19:03

KLASA I a Z WIZYTĄ W CHOJNOWSKIEJ STRAŻY POŻARNEJ

29 maja 2019 r....

2019-05-29 09:19

LEGNICA - PIŁKA RĘCZNA

W hali sportowej SP 7 Legnica odbyły się eliminacje strefowe "Kocham Ręczną na Orliku" z udziałem dziewcząt i chłopców z klasy sportowej IVb. W kategorii dziewcząt i chłopców wystawiliśmy po dwie drużyny. Awans z zawodów legnickich do Finału Dolnośląskiego uzyskał I zespół dziewcząt. Zespół chłopców (I) uplasował się na drugim miejscu. Pozostałe zespoły zajęły odpowiednio miejsca: 3 (II zespól dziewcząt)i 4 (II zespół chłopców). Finał Dolnośląski zostanie rozegrany w Łagiewnikach 4 czerwca.

2019-05-28 23:24

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie